Rüyada benzin bitmesi

Rüyada benzin bitmesi, gözünüzün sürekli dışarda olduğuna ve ailenizi bu konuda çok üzdüğünüze fakat buna devam edttiğinize, arkadaşlarınız ile çok sık görüşmeye ve onlara çok fazla zaman harcadığınıza tabir edilir. Bazen de rüyada benzin bitmesi, çalışma hayatınızda kazandığınız paraları eğlence amaçlı harcayıp maddi açıdan kendi geçiminizi sora sokacağınıza ve sonraki günlerde maddi sıkıntılar çekeceğinize tabir edilir.

Benzin bitmesi nedir: Yeraltından çıkarılan ham petrolden fraksiyonlu destilasyon ile elde edilen hidrokarbonlardan ibaret uçucu ve yanıcı sıvının bitmesi durumu.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

benzin-bitmesi

Rüyada benzin bitmesi ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status