Rüyada dava kaybetmek

Rüyada dava kaybetmek, rüyada dava kaybettiğinizi görmek, iyiye yorumlanan rüyalar arasında yer almaktadır. Haksızlığın ve ezilenin tarafında yer almaya yorumlanan bu durum, genellikle rüya sahibinin yaşadığı haksızlığa işaret eder.

Rüyada mahkeme, haklının hakkını almasına yardımcı olmaya ve haksızında aynı şekilde ceza çekmesine işaret eden bir durumdur. Rüyanızda mahkemede dava kaybediyorsanız, sizin ve etrafınızdaki halk için iyi bir durum olarak yorumlanır. Haklı olduğunuz bir davada kaybettiğiniz mahkeme, bir uyarı niteliği taşımakta ve hakkınızı almanız için yol göstermektedir.

Başka yorumcular tarafından ise; beklediğiniz bir sevince kavuşmaya işaret eden bu durum sizi mutlu edeceğine ve geleceğinize olumlu yansıyacağına işaret eder. Kolay kazanabileceğiniz paralar ile önünüze gelecek işler, sizi yormadan geçekleşecek.

Rüyada dava kaybetmenize sebebiyet verecek kişilerin arkadaşlarınız olduğunu görmek; size dostu gibi yaklaşan kişilerin aslında sizin kötülüğünü düşündüğüne işaret eden ve kendi çıkarlarıyla hareket eden kişiler olduğuna delalettir. Arkadaşlarınız ve etrafınızdaki kişilerin çıkarlarına dikkat ederek hem iş hem de ev hayatınıza yön vermelisiniz.

dava-kaybetmek

Rüyada dava kaybetmek ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status