Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek, güzel habere ve müjdeye tabir edilir. Bazen de rüyada bebek görmek, güzel ise iyi bir habere, çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikoduya tabir edilir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı dönem geçirileceğine fakat bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine tabir edilir.

Rüyada erkek bebek müjdeye yorumlanır. Rüyada kız bebek görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa tabir edilir.

Rüyada emzirilen bebek görmek, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümide edilen hayırlı bir şeye tabir edilir.

Rüyada uyuyan bebek görmek, aşkta muvaffak olacağınıza ve bir yatırımdan iyi para kazanacağınıza tabir edilir.

Rüyada oyuncak bebek görmek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına tabir edilir.

Rüyada kadın rüyada çocuk olduğunu görmesi, dünyanın kendisine meyletmesine, fakat ebediyen çocuk doğurmayacağına tabir edilir.

Rüyada bebek beşiği salladığını görmek, yakında işe gireceğine, işiniz var ise bol kazanç sağlayacağınıza ve sevineceğine tabir edilir.

Rüyada ağlayan bebek görmek, sevilen kimsenin tatlı sözlerine tabir edilir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine tabir edilir.

Bebek nedir: Meme ya da kucak çocuğu. Plastik, tahta, bez vb. den yapılan bebek biçiminde oyuncak. Sevgi seslenişi olarak kullanılır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bebek

Rüyada bebek görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status