Rüyada çanta unutmak

Rüyada çanta unutmak, rüyayı gören kişinin eski hayatından uzaklaşıp istediği ve kendisi için hayırlı olan yeniliklerle karşılaşacağı olarak yorumlanır. Rüyada çantasını unutan kişinin aynı zamanda sahip olduğu eşyaların veya malların üzerine yenileri geleceği belirtilir. Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeniliklere ve yeni eşyalara sahip olacağı şeklinde yorumlanırken aynı zamanda da bir tatilden veya yolculuktan vazgeçeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada çanta unutmak çantanın nerede kaybedildiğine göre de yorumları değişmektedir. Yani şöyle ki arabada çanta unutmanın yorumu ve tabiri ayrı, otobüste çanta unutmanın tabiri ve alameti ayrı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Genel olarak özetleyecek olursak, rüyada çanta unutmak olumlu ve hayırlı bir durumun habercisidir. Kısa zaman içerisinde bir yere seyahat etmeyi planladıysanız çeşitli sebeplerden ötürü o planınızdan vazgeçebilirsiniz veya yeni eşya veya mal alma fikriniz varsa bunu da kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

canta-unutmak

Rüyada çanta unutmak ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status