Rüyada çardakta oturmak

Rüyada çardakta oturmak, olumlu ve hayırlı bir duruma işarettir. Öyle ki rüyada çardakta oturmak bekar ise evleneceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada çardakta oturmak eğer evli ise bir çocuğunun olacağına veya yeni bir hanım ile evleneceği olarak yorumlanmaktadır.

Ayrıca, rüyada çardakta oturmak mutlu bir şekilde hayatını sürdüreceğine de işarettir diye belirtiliyor. Başka kaynaklar ise eğer bir kimse rüyasında çardakta oturduğunu görüyorsa o kişinin korktuğu veya çekindiği bir husustan emin olması gerektiği şeklinde yorumlamaktadır.

Hayırlara vesile olacağı şeklinde yorumlanan bu rüya, bir çok değişik sonuçlara işaret olabileceği ifade edilmektedir. Bekar kimseler eğer evlenmeyi planlıyorsa bu rüyayı gördükten sonra evlenmeleri çok yakındır. Birde bu rüyayı gören kişilerin çevresinde liderlik rolünü üstleneceği ve bir şeyleri koordine etmeye başlayacağı da bu rüya hakkında ki yorumlardan bir tanesidir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cardakta-oturmak

Rüyada çardakta oturmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status