Rüyada bahçe görmek

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini, isteklerin yerine geleceğine işaret eder. Rüyada bahçede çalışdığını görmek, rüya sahibinin hayırlı ve sağlam sıhhatli bir ömür sürmesine işaret eder.

Rüyada bakımlı ve yeşil bahçe görmek, dünya ve ahret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe görmek, dindar ve mutlu bir kişiye işaret eder.

Rüyada bahçe içindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya fesadına, sözün ayağa düşmesine işaret eder.

Rüyada bahçede sur ya da duvar görmek, kişinin din ve dünyaca güçlü olmasına, Bahçe duvarı görmek, devlete, ağaçlar ve diğer bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına, Bahçe içindeki ağaçlar kişiye nispetle akrabalarına işaret eder.

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işaret eder.

Rüyada bahçe sulamak, sabır ve gayretlerinizin sonucunda istediğiniz ve çabaladığınız herşeye sahip olacağınıza ve gelir seviyenizin yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada bahçe kazmak, geçim sıkıntısına düşeceğinize işaret eder.

Rüyada çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe görmek, huzurlu ve mutlu bir yaşama işaret eder.

Rüyada rengarenk çiçekler açmış yeşillikli bir bahçede dolaşan kişi iş, para ve aşkta başarıya erişeceğine iaşret eder.

Rüyada başkasının bahçesine girdiğini görmek, kalbine İslam sevgisi gireceğine işaret eder.

Rüyada bahçe görmek Mushaf-i Şerif ile de tabir olunur. Bir bahçeye girdiğini gören, din ve iman ile doğru yola girer. Bahçeden çıktığını gören kötü yola sapar. Bahçeden bir şey alıp yediğini gören, ilme hizmet eder ve dinde iyiliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bahçenin yandığını görmek, o yerde İslamiyet’in zayıflayacağına; bahçeyi kendi eliyle ateşleyerek yaktığını görmek, dinden çıkacağına; bahçeyi bir selin yıkıp harap ettiğini görmek, devlet başkanının halka zulüm edeceğine; bahçenin kendi kendine kuruduğunu görmek, halk arasında fesat çıkarak İslamiyet’in unutulacağına işaret eder.

Rüyada evinin bahçesini görmek, namusunuzun korunacağına, mal mülk edinmeye, rüyada meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek, nişanlanmaya ve evlenmeye, rüyada bahçeden çiçek toplamak, yapılacak olan işte destek görmeye, rüyada bahçe kazmak, fakirliğe işaret eder.

Bahçe sözlük anlamı: Çiçek, meyve ve süs ağaçları gibi bitkileri; süs veya ticaret maksadı ile yetiştirmek için, parklardan küçük olan ve bahçe mimarisi planlamasına göre yapılan etrafı çevrili yerler. Bahçeler kurulma maksatlarına göre, tarım, süs, botanik, zoolojik diye çeşitlere ayrılırlar. Tarım bahçesi; içerisinde sebze ve meyve yetiştirilen bahçelerdir. Süs bahçeleri; bunlar özel ve genel olurlar. İnsanların dinlenme ve gezinti yeridir. İçerisinde her zevke hitab eden çiçek ve ağaçlar vardır. Botanik bahçeleri; çeşitli bitkiler üzerinde ilmi araştırma ve inceleme yapmak üzere kurulmuş zoolojik bahçeler. Bu çeşit bahçelerde bitki ve hayvanlar bir arada yetiştirilir.

Rüyada bahçe görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status