Rüyada balkon görmek

Rüyada balkon görmek, fakirse zengin olur, tüccarsa çok kazanır, zenginse malı daha da artar. Balkonda olduğunu gören kimsenin etrafını kötü niyetli kişilerin sardığına, bu yüzdende dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna yorumlanır. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğine işaret eder.

Rüyada balkonda oturduğunu görmek, korktuğu ve çekindiği şeyden emin olacağına yorumlanır.

Rüyada eski bir balkonda olduğunu görmek, malı artar, dindar ise daha ziyade ibadete koyulacağına yorumlanır.

Rüyada balkondan düşmek, etrafınızdaki insanlardan zarar göreceğinize yorumlanır.

Balkon nedir: Bir yapının dışarıya doğru çıkmış, çevresi duvar ya da parmaklıkla çevrili bölümü. Tiyatro ve sinema gibi büyük salonlarda asmakat.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

balkon

Rüyada balkon görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status