Rüyada pazar görmek

Rüyada pazar görmek, iş hayatınızda büyük ilerlemeler yaşayacağınıza, insanlarla ilişkilerinizde ve sosyal hayatınızda önemli gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüyada pazardan alış veriş yapmak, ihtiyaç ve sıkıntı içinde olduğunuza gelecekte kötü günlere gireceğiniz için şimdiden son derece tutumlu olmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada pazar gününü görmek, kişinin sevinçli bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada pazar günü yeni bir işe başlamak, yıl içinde bol bol yolculuk yapacağınıza ve günlerinizin neşeli sevinçli geçeceğine tabir edilir.

Pazar nedir: Satıcıların belirli günlerde mallarını satmak için sergiledikleri belirli,geçici yer; alım satım, alışveriş. Belli bir şeyin satıldığı yer; ekonomi ve ticarette piyasa. Haftanın birinci günü, cumartesi ile pazartesi arası olan gün.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

pazar

Rüyada pazar görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status