Rüyada pasta görmek

Rüyada pasta görmek, bolluğa tabir edilir, taze ve renkli pasta görmek, sevinç verecek, hayırlı, güzel, iyi kısmete tabir edilir. Rüyada pasta kesmek veya dağıtmak, çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da hisse vereceğine tabir edilir. Rüyada pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağına tabir edilir.

Rüyada pasta yapmak veya pişirmek, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını tabir edilir. Rüyada pastacı fırını görmek, bir taraftan elinize çokça para geçeceğine, evinizin mutfağında pasta pişirdiğinizi görmek, kocanızın veya sevgilinizin hoş bir sürpriziyle karşılaşacağınıza tabir edilir.

Rüyada düğün pastası görmek, gelmesini çok uzun zamandır beklediğiniz birine aşkınızı ilan edeceğinize tabir edilir. Rüyada elinde pasta olup yemediğine görmek, kazandıklarını en iyi şekilde değerlendireceğine tabir edilir.

Rüyada misafirlerinize pasta ikram etmek, aile saadetinizin herhangi bir vesile ile tamamıyla artacağına tabir edilir.

Pasta nedir: İçine katılmış türlü maddelerle özel bir tat verilmiş, fırında ya da başka bir yolla pişirilerek hazırlanmış bir tür hamur tatlısı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

pasta

Rüyada pasta görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status