Rüyada ejderha beslemek

Rüyada ejderha beslemek bir dost görünümlü ve hayrınızın dokunduğu bir kimseden zarar görebileceğiniz anlamına gelir. Bir kimsenin gerçek yüzünü görmek anlamıdnadır. Bu kimsenin kötü niyetini bilmeden ona yardımda bulunmuş olmak anlamına da gelir. Siz de bu rüyayı kendinize bir yol gösterici olarak alıyorsanız etrafınızdaki k,mselere ve pek güvenmediğiniz insanlara karşı dikkatli yaklaşmanız gerekir.

Bazı insanlar görülen rüyaların geleceğe dair bazı sinyaller taşıdığına inanır. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz bu tabirden yararlanabilirsiniz. İnternette bir çok rüya tabirleri sözlüğü vardır. Buna göre örneğin rüyada ejderha beslemek sizin için pek hayra yorulmaz. Eğer dikkatli davranmazsanız yardım ettiğiniz ancak gerçek yüzünden haberdar olmadığınız bir kimse tarafından zarar göreceksiniz anlamına gelir.

Rüyada ejderha beslemek yalana ve korkunç bir şeyin varlığından haberdar olmamaya da yorumlanır. Ejderhayı beslemeniz aslına iyi olmayan bir varlığa yardım ettiğiniz anlamındadır. Siz de sizi etkileyen rüyaların anlamlarına internetten bakabilir ve merakınızı böyle şekilde giderirsiniz. Rüyalara göre hayatınızı çok fazla değiştirmemelisiniz.

ejderha-beslemek

Rüyada ejderha beslemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status