Rüyada dünya haritası görmek

Rüyada dünya haritası görmek başta rüya sahipleri olmak üzere birçok kişi tarafından seyahat olarak yorumlanmaktadır. İlk akla gelen yorum bu olsa da rüya yorumcuları bu rüya ile ilgili yorumlarında seyahatten bahsetmemekteler.

Rüyada dünya haritası görmek zıtlık içermemekle birlikte farklı şekilde yorumların yapıldığı bir rüyadır. Bir grup rüya yorumcusunun yorumuna göre rüyada dünya haritası görmek dostlarla eğlenmeye, geçim sıkıntısından kurtulmaya ve kurulan hayallerin gerçekleşecek olmasına işaret eder. Başka bir grup rüya yorumcusu ise bu rüyayı rüya sahibinin çok yönlü bir kişi olduğu ancak yaptığı işlere özen göstermediğinden dolayı işlerinde başarısız olduğu şeklinde yorumlar. Eğer rüya sahibi rüyasında haritayı inceliyorsa bu durum yorumculara göre artık işlerini titizlikle bitirecek olmasını simgelemektedir.

Rüyada dünya haritası görmek bazı yorumculara göre de rüya sahibinin mevkii olarak yükseleceğine delalet etmektedir. Farklı yorumcular bu rüyayı çok farklı şekillerde yorumluyor olsalar da genel olarak bu rüya olumlu sonuçları olan olayları işaret eden bir rüya olarak nitelendirilmektedir.

dunya-haritasi

Rüyada dünya haritası görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status