Rüyada ders vermek

Rüyada ders vermek, bazı işler için güç sarf etmesi gerektiğine işaret eden bir durumdur. Hayallerinizin ve hedeflerinin gerçekleşmesi için güç sarf etmeli ve dirsek çürütmelisiniz. Kafa patlatarak kendinizi yorsanız da, hedefinize sonunda ulaşacaksınız. Hedeflediğiniz hayallerin gerçekleşmesi için şanstan çok emeğe ihtiyaç olduğunu ve çalışmanız gerektiğini işaret eden bu durum, hayatınızda sıkıcı durumlara sebebiyet verebilir.

Rüyada ders verdiğini görmek

Rüyanızda sizden başka birinin ders verdiğini görmek, gördüğünüz kişi için iyiye işaret eder. Bu kişinin eli açık olduğuna, gönlü yüce olduğuna, anlayış sahibi bir birey olduğuna işaret eder. Her türlü durumda halden anlayarak insanları sıkıştırmamaya ve tatlı dili ile sevilen bir yapısı olduğuna delalettir.

Sohbeti hoş olan bu insanın, toplum içinde yerinin önemli olduğu ve refah seviyesini yükselttiğine işaret eden bu durum, sizin de yüzünüzün gülmesine ve yaşam şartlarınızın daha olumlu şekilde iyileşmesine işaret eder. Kısmet ve şanstan uzak kalacak olsanız da mutluluğun sizin yanında olduğuna delalettir.

ders-vermek

Rüyada ders vermek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status