Rüyada düğme kopması

Rüyada düğme kopması, rüyada bazı objeler pek kötü karşılanmamaktadır. Bunlardan birisi de rüyada düğmenin görülmesidir. Düğme çok değişik şekillerde rüya içerisinde karşımıza çıkabilir. Kaybolan, kopan düğmeleri rüyamızda görebiliriz. Rüyada düğme kopması kişinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Zaman gerektiren , haber beklediği olaylar varsa bu olayların kısa vadede gerçekleşmeyeceğini gösterir. Tek bir düğme kopuyorsa hayatınızdaki olumsuzluklar bir süreliğine demektir. Bütün düğmeleriniz kopuyorsa hayatınızda bir süre olumsuzluklarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada düğme kopması bazen iyi anlamlara da gelebilir. O düğmeyi bulup yerine takabiliyorsanız diğer anlamların tersine hayattaki başarıyı ifade eder. Mutlu geçecek güzel zamanların habercisidir. Rüyada görülen düğme çok farklı yorumlanabilir. Bu nedenle birden fazla yorumcunun fikri alınmalıdır. Rüyadaki düğme kişinin geleceğini ifade edebilir.

Rüyada düğme kopması maddi olumsuzluklara da işaret edebilir. Borç varsa bu borcun bir süre daha ödenemeyeceğine yorumlanabilir. Sıkıntıların biraz daha süreceği tahmin edilmektedir. Rüyada birden fazla düğmenin olması dostlarınızı gösterebilir. Dostlarınızla yardımlaşacağınızın bir habercisi olabilir. Rüyada düğmenin sayısına dikkat edilmelidir.

Rüyada düğme kopması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status