Rüyada defter kaybetmek

Rüyada defter kaybetmek, rüyada defter kaybettiğini görmek, geçmişe olduğunuz bağlılığa yorumlanır. Geçmişinizde yaşadığınız olaylar, sizi hala etkilemektedir. Bu etkiletişim günlük hayatınızı olumsuz olarak işlemekte ve sıkıntılara sebebiyet vermektedir. Eskiye dair aradığınız şeyler, şimdiki yaşantımıza engel olacak nitelikte etkilere yaratır.

Rüyada defter kaybetmek, bağlılığa ve duygusallığa işaret eden bir durumdur.  Yaşadığınız olaylara gönül gözünüzle baktığınıza yorumlanan bu durum, melankolik bir yapıya sahip olduğunuza da işaret eder. Eski yaşantılarınızı düşünmenize yorumlanan bu durum, sürekli eski anılarda kaldığınızı ve sağlıklı düşünemediğinize delalettir. Rüya sahibi genellikle dalgın bir yapıda olur ve doğru düşünemez. Genellikle eski zamanları düşündüğünden günümüze ayak uyduramaz.

Başka yorumculara göre; rüyada defter görmek zenginliğe ve kasanızın dolup taşacağına işaret eden bir durumdur. İş hayatınız da olumlu atılımlar size kazanç sağlayacak ve zengin olma yolunda hızlıca yükseleceksiniz. Anca rüyada gördüğünüz defteri kaybetmek ise bu zenginliği kaybetmeye yorumlanır. Kazandığınız iş imkanlarını kaçıracak ve harcamalarınız artacaktır. Sizi olumsuz etkileyecek bir durumdur.

defter-kaybetmek

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.