Rüyada döşek doldurmak

Rüyada döşek doldurmak güzel ve huzur şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda birikmiş bir mala servete kavuşulacağı, güzel bereketli günlerin rüya sahibini beklediği, uzun zamandır beklediği gücün eline geçeceğine, hayatının sonraki döneminde çok şanslı bir hayata kavuşacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya işaret eder.

Rüyada döşek doldurmayı olumsuz yorumlayan bazı yorumculara göre bu olay zora düşmeye, hoşgörüsüz bir kişiye, fenalığını göstermeyen insana, düşmanlıktan emin olunacağına, saklanan sırların meydana çıkacağına yorulmaktadır. Bazı pozitif düşünenler için ise uzun süre uğraşılan bir sıkıntının derdin tasanın üstesinden gelineceğine ya da bir işte emek harcayan kişinin emeğinin karşılığını bulacağının anlamına gelmektedir.

Genel olarak rüyada döşek doldurmak bu rüya yardım alarak özlediği daha çok kazanca, zorluklara göğüs gererek ulaştığı varlığa, meşakkatle birlikte hak edilen hünere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu mutluluğa işarettir. Olumlu ve güzel bir eylemdir. Rüyada da karşılığı buna paralel olarak gören kişinin aynı şekilde güzelliklerle mutlu olaylarla karşılaşacağı kötülükten korunduğu ve kurtulduğu anlamına gelmektedir.

dosek-doldurmak

Rüyada döşek doldurmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status