Rüyada dilenci olmak

Rüyada dilenci olmak, yoğun bir günün ardından hepimiz rahat bir uyku çekerek dinleniriz. Uykumuzda gün boyunca yaşadıklarımızdan başımıza gelen olaylardan bilinçaltımıza girenlerden birçok bunlar gibi nedenlerden dolayı birbirinden farklı rüyalar görürüz bazılarından etkilenmez ama bazılarından da etkilenir neden gördüğümüzü anlamının ne olduğunu merak ederiz. Eski zamanlardan beri hep rüya tabiri uzmanları ve rüya yorumcuları hep bu konuda insanları aydınlatmaya çalışmışlardır.

Gece rüyamızda dilenci olmak ne anlama gelir. Eğer rüyanızda bir dilenci olarak kendinizi görürseniz bu size emek zahmet harcamadan kolay kazanılan bir mülke servete ya da zengin bir akrabanın maddi yardımını alacağınıza işarettir. Rüyanızda dilenci olduktan sonra işlerinizin yolunda gideceğine bereketleneceğine işarettir. Bir başka yoruma göre ise düşmanlığını gizleyen sizi sevmeyen içten pazarlıklı insanlara, hayatınız da maddi kayba, fenalık görmeye, korkulanın olmasına delalettir.

İki farklı yorumda da insanın bakış açısına göre değişir eğer siz pozitif olursanız hiçbir negatif etki sizi etkileyemez. Bazı tabirciler sizin rüyalardan etkilendiğiniz doğrultusunda etkisini göreceğiniz şekilde yorumlar.

dilenci-olmak

Rüyada dilenci olmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status