Rüyada denize atlamak

Rüyada denize atlamak, iyiye işarettir. Uzun zaman içerisinde rüyayı gören kişinin başarılara ulaşacağı, çok çaba göstererek sonunda istediği mevkiye geleceği anlamı çıkartılmaktadır.  İleride hem iş hayatında hem de günlük yaşantısında çok daha iyi yerlerde olacağı anlamı çıkartılmaktadır. Aynı zamanda çok hayırlı çalışmalar ile uğraşacağı ve insanlığa yararı dokunacağı anlamı da çıkartılmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin aynı zamanda duygusal açıdan çok hassas oldukları da düşünülmektedir.

Rüyada Çok Yüksekten Denize Atlamak

İş hayatında çok iyi durumda olmasına rağmen belli bir zamanda zorluk çekeceği ve bu zorluktan kurtulmak için kötü bir yere sırtını dayayacağı anlamı çıkartılmaktadır. Fakat sırtını dayadığı kişi kötü niyetli birisi olsa biri sonuç gene de hayırlı olacaktır. Yani hep hayırlara vesile olacaktır.

Rüyada gemiden denize atlayan kişilerin hiç beklemedikleri bir anda işlerinde çok yüksek yerlere geleceği anlamı çıkartılmaktadır. Bu kişiler kısa zaman içerisinde çok fazla saygınlık kazanarak iyi yerlere gelecektir.

denize-atlamak

Rüyada denize atlamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status