Rüyada diken yemek

Rüyada diken yemek, diken yediğinizi görmek, kaba ve sert olmaya yorumlanır. Sert bir yapınızın olduğuna ve bu durum sizi olumsuz yönden etkileyeceğine işaret etmekle beraber tedirgin edici bir durumun varlığına da işaret edebilir.

Eğer birisine borcunuz varsa, alacaklılar kapınıza dayanacağına ve olumsuzluklar peşinizi bırakmayacağına işaret eder. Bunların yanında; istenilen bir eşe, maddi zorluklardan iyi bir duruma geçmeye, iyi uğraşlar ile hayatınıza anlam katmaya da işaret edebilir.

Diğer yorumculara göre; kedere düşmeye de işaret eden rüyada diken yemek, ağzınızdan çıkanı kulağınızın duymamasına delalettir. Ağzınızdan çıkan lafların zehir gibi olduğuna ve etraftaki insanları yaraladığına yorumlanan bu durum, hilekarlığa da işaret eder. Hayatınızda olumsuzluklar peşinizi bırakmayacak ve sıkıntılar rahatsızlık verecektir.

Diken, cahiliyete işaret eden bir durumdur. Cahil davranışlar sergilediğinizi ve bunların bir gün size zarar vereceğine yorumlanır. Ne konuştuğunuzu bilmeden yaptığınız yorumlar, size zarar verecek, hastalıklara yol açacaktır. Sağlığınızda oluşabilecek bazı durumlar size zarar verebilir.

diken-yemek

Tabire yorum yaz