Rüyada deve kesmek

Rüyada deve kesmek, kesilme sebebine göre yorumlanır. Rüyada deve kestiğinizi görüyorsanız, etrafınızda yaşanacak bir arbedenin işaretçi olduğu söylenebilir. Yakın akrabalarınızdan veya halktan önemli bir kişinin vefat edeceğine yorumlanan bu durum, bazen halkın çıkarları için iyiye yorumlanan bir durumdur.

Rüyada kurbanlık deve kesmek

Rüyada kurbanlık olarak deve kestiğini görmek, kendini korumuş olur. Kendisine kötü gözle bakan kişileri uzaklaştırmış ve kötülüğün yanına yaklaşmamasını sağlamıştır. Yakın arkadaşlarından kötülükler görebileceği kişileri fark edeceğine ve hayatınızda olumsuzluklar yaratacak durumlardan sıyrılabileceğinize delalettir.

Rüyada hak yolunda ilerlediğinize ve kutsal bir iş yaptığınıza yorumlanan bu durum, iş hayatınızı olumlu yönden etkileyecek bir durumdur. Karşınıza çıkacak yeni iş fırsatları, hayatınızın değişiklik kazanmasına ve büyük bir huzura erişmenizi sağlayacaktır.

Bazı yaptığınız hatalardan kurtulacağınıza ve telafilerini yaparak vicdanınızı rahatlayacağınıza delalet eden bu durum, rızkın da artacağı yönde işaret eder. Aşk hayatında da yeni kısmetlerin onu bulacağına ve mutlu bir yaşam geçireceğine delalettir.

deve-kesmek

Rüyada deve kesmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status