Rüyada doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak, birçok rüya yorumcusu tarafından oldukça hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada doğum yaptığının gören kişinin her türlü acı ve azaptan arınacak olduğu söylenir. Hayatında ne kadar sorun varsa hepsinin bir bir çözülmeye başlayacağına delalet eder bu rüya. Bu rüyayı gören kişinin sağlığı bozuksa sağlığına kavuşur, bozulmuş işleri varsa yoluna girer.

Rüyada doğum yapmak kötüye yorumlanmayan nadir rüyalardandır. Hamile bir kadının rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görmesi kız çocuk doğuracağına, kız çocuk doğurduğunu görmesi ise erkek çocuk doğuracağına işaret eder. Bir erkek rüyasında eşinin doğum yaptığını görürse doğan çocuğun cinsiyetinden bağımsız olarak büyük bir menfaat sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Bekâr kadının doğum yaptığını görmesi ise evleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada doğum yapmak genel olarak rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamı taşır; kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğinin işaretidir. Çok az sayıda yorumcu tarafından rüyada doğum yapmak vefata, üzüntüye, kedere ve başarısızlığa delalet gösterilse de bu yorum genel olarak kabul görmemektedir.

dogum-yapmak

Rüyada doğum yapmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status