Rüyada çömlek kırmak

Rüyada çömlek kırmak, topraktan gelen bir ürün olduğu için berekete ve hayra işaret eder. Rüyanızda çömlek görüyorsanız, çömleğin sahibi hayra işaret eden bir kişidir. Çömlek, malın ve mahsulün artmasına işaret eden bir durum olup, fakirlikten zenginliğe artacağına ve mutluluğa yorumlanır.

Gördüğünüz çömlek kırılıyorsa, olumsuzluk olarak yorumlanır. Kazançlarınızda düşmeler ve sıkıntılar karşınıza çıkabilir. Maddi kazançlarınızı birden kaybedebilir ve fakirliğe sürünebilirsiniz. Kırdığınız çömleğin içinde bulunan nesnelere göre yorumlar değişebilir.

Çömlek içerisinde bir şeyler varsa, bereketinizin içindeki gibi artacağına ve mutluluğunuzun da aynı şekilde fazlalaşacağına delalettir. Komşularınızla sağlam ilişkilere yorumlanan bu durum, ferahlığa vesiledir.

Çömlek içerisinde birçok yoksa ve bu çömlek kırılıyorsa, çok üzülmenize gerek yoktur. Kaybınızın fazla olmaması, sizi çok fazla etkilemeyecek ve kısıtlı bir şekilde olumsuzluklar boy gösterecektir. Ardından tekrar eski yaşantınıza kavuşabilirsiniz. Kadınlar için doğum işareti olan çömlek, kırıldığında düşük yapma durumuna işaret edebilir. Çiftçiler için ise çömleğin kırılması, hayvanlara hastalık bulaşmasına ve telef olmasına işaret edebilir.

comlek-kirmak

Rüyada çömlek kırmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status