Rüyada çay içmek

Rüyada çay içmek, çay içtiğini gören bir kişinin sıkıntıları bitmiş ve refaha kavuşmuştur diye yorumlanmaktadır. Biraz daha detaylandıracak olursak, rüyasında çay içtiğini gören bir kişi artık geçmişte yaşadığı sıkıntılardan kurtulmuş ve kişinin önünde huzur ve mutluluk dolu bir dönem olduğu şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Ayrıca bu rüya hakkında yapılan bir diğer yorum ise, rüyayı gören kişinin dürüst, sevecen ve kendinden emin bir kişi olduğu belirtilmektedir.

Bu rüyayı gören kişinin hayatında itibar sahibi bir kişi olduğu ve verdiği sözü yerine getirmek için elinden gelen bütün gayreti sarf eden bir insan olduğu da söylenmektedir.

Başarmak için son derece üstün bir emek sarf ettiği bir şeyi bu rüyayı gördükten sonra başaracağı da bu rüya için yapılan ciddi yorumlardan bir tanesidir.

Olumsuz olarakta, bu rüyayı gören kişinin hayatında art niyetli ve sizi kıskanan bir düşmanınızın olduğu da söylenmektedir.

Ve son olarakta eğer hayatınızda halen ulaşmak için mücadele ettiğiniz bir husus varsa da o mücadelenizden hiç vazgeçmemeniz ve en sonunda başarıya ulaşacağınızda söylenmektedir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cay-icmek

Rüyada çay içmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status