Rüyada çiçek almak

Rüyada çiçek almak, rüyanızda çiçek aldığınızı görüyorsanız; bir sıkıntınızdan kurtulduğunuza işaret olacak bir durumdur. Ferahlığa kavuşacağınızı ve bir çiçek kadar esenliğe ulaşacağınızı belirtir.
Gün içerisinde aldığınız kararlar; hayatınızda ki bazı sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olacak ve bu kararlar sağlam adımlarla güçlenecektir.

Rüya da canlı çiçek almak

Canlı olduğunu görüyorsanız eğer çiçeğin; dertlerinizden çok hızlı bir şekilde kurtulmanıza ve çok mutlu bir haber alacağınıza işaret eden bir durum olarak yorumlanır.

Rüyada Kırmızı ve Beyaz çiçek almak

Renkli bir çiçek alıyorsanız eğer rüyada; bunların farklı anlamları mevcuttur. Öncelikle Rüyada Kırmızı çiçek almak; karşıdakinin sizi mutlu etme gayesinin bulunduğunu ve yakın zamanda böyle biriyle tanışacağınızı işaret eder.

Rüyada beyaz çiçek almak ise dostluğu ve saflığı belirtir. Temiz kalpli bir düşüncenin ortada oluşunu ifade eden bu rüya; çiçek veren kişi tarafından her zaman saf ve temiz bir sevgiyle sevileceğine işaret eder.

Çiçeklerin sayısı fazla ise; zenginlik veya çokluk anlamına da işaret etmektedir. Ancak çiçek görmek; güzel ve saflığı temsil etmektedir.

cicek-almak

Rüyada çiçek almak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status