Rüyada çay bardağı yıkamak

Rüyada çay bardağı yıkamak, rüyayı gören kişinin hayatta başarılı ve kazancı iyi düzeyde olduğunu fakat bu başarısını ve maddi kazancını hayatında kıskanan birilerinin olduğu şeklinde yorumlanır.

Kişinin bu rüyayı görmesi, hayatında ki kötü insanları temizlemesi gerektiğini ve aynı zamanda da hayatta kötü insanlara uzak olması ve bulaşmaması gerektiğini belirten bir rüya olduğu söyleniyor.

Rüya sahibinin hayatında ki bu kötü niyetli kişileri temizlediği taktirde maddi ve manevi olmak üzere her konuda başarıya ulaşacağı belirtiliyor.

Ayrıca bu rüya için belirtilen bir diğer husus ise hayatında ki bu kötü niyetli insanları temizlemenin ve uzaklaştırmanın çok kolay olmayacağı yönündedir.

Bu rüya için öne çıkan bir diğer önemli yorum ise, rüya sahibinin hayatında yeni girişimlerde bulunacağı ve bu girişimlerden de oldukça karlı bir sonuç alacağı belirtilmektedir. Bazı rüya yorumcuları da olumsuz olarak bu rüyanın bazı maddi zorlukların habercisi olacağının habercisi olabileceğini de söylemektedir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cay-bardagi-yikamak

Rüyada çay bardağı yıkamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status