Rüyada çarşaf silkelemek

Rüyada çarşaf silkelemek, rüyayı gören kişinin eli açık ve cömert biri olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişinin kazandığı malına sadık olduğu da bu rüya için belirtilen bir diğer yorumdur. Aynı zamanda bu rüya, kişinin hoş sohbet, dürüst ve güvenilir olma gibi güzel erdemlere sahip olduğu da yorumlanmaktadır.

Tüm bunlar dışında ayrıca bu rüyayı gören kişinin eli becerikli ve hünerli bir yapıda insan olduğu da belirtilimektedir. Ayrıca kişinin kazandığı parayı veya bir mülkü cömert bir şekilde paylaşıyor olması da bu rüya için yorumlardan öne çıkanıdır.

Bu rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılara göğüs gerecek güçte olduğuna da işarettir. Kişinin özlediği ve beklediği refah ve huzura da bu rüyayı gördükten sonra ulaşabileceği ifade edilmektedir.

Bu rüya hakkında en dikkat çeken bir diğer yorum ise rüyayı gören kişinin kısmetinin oldukça açık olması şeklinde ki yorumdur.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

carsaf-silkelemek

Rüyada çarşaf silkelemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status