Rüyada çekirge öldürmek

Rüyada çekirge öldürmek, kötü musibetleri hayatımızdan uzaklaştırıp daha iyi ve daha huzurlu bir hayat süreceğiniz anlamına geldiğini belirtiyor rüya yorumcuları. Yani bu durumu biraz detaylandıracak olursak, rüyada çekirge öldürmek çekirgenin sizin için kötü bir şey olduğu ve onu öldürdükten sonra daha huzurlu ve daha rahat olacağınız söylenir. Bazı rüya yorumcuları ise bunun tam tersini söyler, zira çekirgenin size ve mutluluk ve huzur veren hayırlı bir şey olduğu ve sizin de bu hayırlı olan unsuru yok ettiğinizi söylerler ama ilk söylediğimiz yorum daha ağır basmaktadır.

Bu rüya için yapılan bir diğer yorum ise, rüyayı gören kişinin eli açık bir dosta veya akrabaya sahip olduğu ve bundan dolayı kendisinin de onu örnek aldığı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Bu rüya için yapılan bir diğer dikkat çekici yorum ise, rüyayı gören kişi rüyayı gördüğü dönemden sonra kendini daha güvenli hissedeceği ve rüya sahibini etrafında daha çok kişinin onu güvende tutmak için çaba harcayacağı yorumudur.

cekirge-oldurmek

Rüyada çekirge öldürmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status