Rüyada çizme kaybetmek

Rüyada çizme kaybetmek, rüyada çizme görmek; devlet kapısına işarettir. Rüyada gördüğünüz çizmenin şekline göre rüya yorumu şekillenir. Rüyada gördüğünüz çizmeye göre iş hayatınızdaki olumsuzluklar devlet yardımı ile ortadan kalkacak ve ferahlığa ereceğinize işaret eder.

Şansınızın artacağına ve özellikle şansız kişiler için umut kaynağı nitelikte olacağına işaret eder. Aşk hayatı için ise kısmetinizin en kapalı olduğu anda karşınıza iyi kısmetlerin çıkacağı ve mutlu evliliklerle sonuçlanacağı düşünülebilir.

Rüyada gördüğünüz çizmeyi kaybetmek

Rüyada gördüğünüz çizmeyi kaybetmek kötüye yorumlanacak bir rüyadır. Hayatınızın olumsuzluklarla dolacağına işaret eden bir durumdur. Devlet kapısının size kapanacağını be iş hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza işaret eder. İşinizi ve mutluluklarınız kaybedebilirsiniz.

Kısmetinizin kapanabileceğini ve evlilik yaşantınızın olumsuzluklarla karşılaşabileceği durumlar olabilir. Bunlara dikkat etmeli ve ciddiye almalısınız.

Bazı yorumcular tarafından ise bu kötü durumlar, önceden yaşanmış olaylar ile eşleşmeli ve ders çıkarılmalıdır. Mazide kalan kötü günleri düşünerek geleceğinizi şekillendirirken daha dikkatli olmalı ve eş seçiminde özenli davranmalısınız.

cizme-kaybetmek

Rüyada çizme kaybetmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status