Rüyada çarşaf asmak

Rüyada çarşaf asmak, rüyayı gören kişinin hayatında her konuda temkinli davrandığı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında çarşaf astığını gören kişinin canını, malını ve sevdiklerine karşı oldukça temkinli davranmakta olduğunu ve onlara kötü bir şey gelmemesi için oldukça gayret sarf ettiği şeklinde yorum yapılmaktadır.

Rüyasında çarşaf asan kişi sevdiklerinin güvenliğini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Bu rüyayı gören kişi hayatında atacağı adımları enine ve boyuna detaylıca düşünerek temkinli bir şekilde atmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin durumu kötü ise fakirlikten kurtulup durumunu iyi seviyeye getireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda başka kaynaklar rüyasında çarşaf gören kişinin hayatta hedeflediği önemli hayalleri gerçekleştireceği yorumu bu rüya için belirtilen bir başka rivayettir.

Bu rüyayı gören kişi, eğer hayatında sıkıntılar varsa bu sıkıntılardan kurtulacağı ve hayatına daha huzurlu bir biçimde devam edeceği de belirtiliyor.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

carsaf-asmak

Rüyada çarşaf asmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status