Rüyada çakıl taşı üzerinde yürümek

Rüyada çakıl taşı üzerinde yürümek, sizin sabrınızı zorlayan bazı tartışmalara, ev içerisinde huzursuzluğa ve geçimsizliğe, arkadaşlarınız ile aranızın açılmasına ve yaşam tarzınızda değişiklik yapmak isteminize tabir edilir. Bazen de rüyada çakıl taşı görmek, çalışma ortamında çok fazla baskı görmeye ve işlerinizin zorlaşmasına, kendi işinizi yapıyor iseniz, kazanç sağlama konusunda bazı engellerle karşılaşacağınıza tabir edilir.

Çakıl taşı üzerinde yürümek nedir: Küçük ya da orta boyda taş parçası üzerinde yürümek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cakil-tasi-uzerinde-yurumek

Rüyada çakıl taşı üzerinde yürümek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status