Rüyada çıban çıkması

Rüyada çıban çıkması, rüyada vücudunuzda çıban çıktığını görmek sıkıntıya işaret eden bir durumdur. Her ne kadar gelip geçici sıkıntılara işaret etse de huzursuzluğu ifade eder. Çıbana dokunamıyor ve patlama seviyesinde olduğunu görüyorsanız, sıkıntılarınızın yakın zamanda gerçekleşecek olmasına işaret eden bir durum olarak yorumlanır.

Eğer çıbanın varlığını biliyor ama göremiyorsanız, gizli işlere işaret eden bir durum olarak görüşür. Giysi altında bulunan ve görülmeden çıkan çıban, aile içerisinde ufak tatsızlıklara ve tartışmalara işaret eder.

Rüyada gördüğünüz çıbanın büyüklüğünde mal varlığınızın artması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu çıbanı patlatmamalı ve zarar görmemeli. Eğer çıban patlıyor ve kanıyorsa mal ve mutluluğunuzdan kayıplar yaşamanız olası durumlardan birisidir.

Kan ve çıban içindeki pislik giysinize sürülüyorsa, haramın size bulaştığı ve gelirlerinizin olumsuzluklarla geldiği şeklinde yorumlanır. Gelirlerinizin helalliğine dikkat etmeli ve haramdan uzak durmalısınız.

Çıban çıkması vücudunuzda ki pisliklerin dışarıya atılması şeklinde de yorumlanabileceği için olumsuzluklardan uzaklaşmak anlamı da taşır.

ciban-cikmasi

Rüyada çıban çıkması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status