Rüyada çakmak görmek

Rüyada çakmak görmek, iyiliğinizi gören bir kimsenin soğuk bir hareketi ile karşılaşıp üzüleceğinize ve durumu uzun zaman unutamayacağınıza işaret eder. Rüyada çakmak görmek, bekar için evlenmeye, evli için ise eşinin hamile kalmasına işaret eder.

Rüyada kadının çakmak çakması, oğul evladına, çakmaktan çıkan ve ortama zarar veren ateş küçük tartışmalara işaret eder.

Rüyada yanan çakmak görmek, istenilen şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada çakmak uğraşıldığı halde yanmıyorsa, hayal kırıklığına işaret eder.

Rüyada çakmakla başkasının sigarasını yaktığınızı görmek, o adama veya bir başkasına çok kızdığınıza işaret eder. Rüyada başkasının çakmakla sizin sigaranızı yaktığını görmek, bu rüyanın aksine; tabir edilir.

Rüyada yerde çakmak bulduğunuzu görmek, bir iş yerinde istemediğiniz bir durumla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada arkadaşınız tarafından size bir çakmak hediye edildiğini görmek, hakkınızda çok kötü şeyler düşünüldüğüne işaret eder.

Bazı tabirci yorumlarına göre de, çakmak taşı çakmak, bekâr için evlenmeye, ateşin çıkması hanımının hamileliğine ve onlardan meydana gelecek çocuğa işaret eder.

Rüyada çakmakla ateşe verdiğini görmek, ev, mal, ırz veya vücuda vaki olacak bir zarara işaret eder.

Çakmak sözlük anlamı: Kibrit bulunmadan önce ateş için kıvılcım çıkaran çelik alete verilen ad. Eski çakmaklı tüfeklerde taşa çarpıp kıvılcım çıkarmak suretiyle barutu ateşlemede kullanılan alete de bu ad verilirdi.

Rüyada çakmak görmek ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status