Rüyada çizme çıkarmak

Rüyada çizme çıkarmak, rüyanızda çizme, hayırlı işlere vesile olmak anlamı taşır. Ancak çizmeyi kullanış tarzınız önemlidir. Çizmeyi giyiyorsanız devlet dairelerinde işe ve hayırlı bir aileye işaret ederken kaybetmek bulduğunuz hayırlı işleri kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada çizmelerinizi kendinizi çıkarıyor iseniz; zahmetsizce kazanılan paraya veya altına işaret eder. İlk aşamada güzel bir durum olarak yorumlansa da zahmetsiz kazanç olduğu için sonradan bu olumsuz bir şekilde size yansıyabilir ve hayatınızın gidişatını etkileyebilir.

Aynı şekilde kazanılması zor şansın gelmesi ile hayatınız kısa süreli mutluluklarla geçebilir. Ancak ardından olumsuzluklar tekrar sizi takip edebilir. Aşk hayatında da kısmetiniz açılmasının yanı sıra hayırlı birliktelikler karşınıza çıkmayabilir.

Bazı yorumcular için; Fukaralığa ve sıkıntıya yönelme durumları gibi yorumlar yapılabilir. Rüya da çizme çıkarmak pek hayırlı bir duruma vesile olmaz. Sevimsiz olaylar karşınıza çıkabilir ve hayatınızda yaptığınız birtakım olaylar hayatınızın gidişatını olumsuz etkileyebilir. Eş ve dost tarafından uygunsuz şekilde yaklaşımlarda bulunabilir ve sıkıntılı aile yaşantısı geçirebilirsiniz.

cizme-cikarmak

Rüyada çizme çıkarmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status