Rüyada burgu görmek

Rüyada burgu görmek, kar sağlayacağınız işlere girişip çok fazla para ve itibar kazanacağınıza yorumlanır, Rüyada burgu ile bir yeri deldiğinizi görmek, bahtınız açılarak arzu ye emellerinizi gerçekleştireceğinize yorumlanır.

Rüyada burgu ile delinen delikten içeriyi gözetlediğinizi görmek, bir sırınızın dosyalarınız tarafından keşfedileceğine ve bu yüzden manevi zararlara uğrayacağınıza yorumlanır.

Rüyada tahtaya burgu burguladığını görmek, yapacağı bir işi yapıp yapmamakta tereddüt ettiğine, burgunun tahtanın arka tarafından dışarı çıktığını görmek başarısızlığa, burguyu demir bir levhaya vidalamaya çalıştığını görmek boş ve beyhude islerle uğraştığına yorumlanır.

Burgu nedir: Tahtada belirli delik açmaya yarayan delgiye takılı sarma, yivli çelik aygıt; telli sazlarda, telleri germeye yarayan mandal. Tıpa çekmeye yarayan ucu sivri ve helis biçiminde demir aygıt, tirbuşon. Yerin orta ve derin katmanlarına inebilmeyi sağlayan delici aygıt.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

burgu

Rüyada burgu görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status