Rüyada bornoz görmek

Rüyada bornoz görmek, çok önemli bir memuriyete gireceğinize vefalı arkadaşa yorumlanır. Rüyada bornoz giymek, sorumluluğu çok büyük bir iş alacağınıza tabir edilir.

Rüyada bornoz satmak, önünüze gelen ciddi bir iş fırsatını kaçıracağınıza yorumlanır.

Rüyada bornoz dikmek, yeni ve karlı bir işe girmeye yorumlanır.

Rüyada yeni bornoz görmek, çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına yorumlanır. Eski ve kirli bir bornoz görmek, aldığınız işe dikkat etmeniz gerektiğine, yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinize tabir edilir..

Rüyada bornoza sarılarak banyodan çıkmak, günahlarından sıyrıldığınıza yorumlanır.

Bornoz nedir: Kurulanmak için kullanılan, önden açık, havludan yapılan banyo giysisi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bornoz

Rüyada bornoz görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status