Rüyada başak tarlasında yürümek

Rüyada başak tarlasında yürümek, hayırlı bir çocuk sahibi olmaya ve ondan size gelecek olan faydalara, arkadaşlarınız ile çok fazla görüşmediğinize ve aile içerisinde iyi geçimli olmaya tabir edilir. Bazen de rüyada başak tarlası görmek, iş yaşamınızda çok fazla emek vererek çalıştığınıza ve bu emeklerin karşılığını bir süre sonra fazlası ile alabileceğinize tabir edilir.

Rüyada başak tarlasında uyumak, çalışma yaşantınızda çok fazla emek siteyen bir iş yaptığınıza fakat sizin bunu umursamadığınıza ve tembellik yaptığınıza ve aileniz ile tartışmalara tabir edilir.

Başak tarlası nedir: Arpa, buğday, yulaf gibi ekinlerin taneleri taşıyan kılçıklı başı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

basak-tarlasi

Rüyada başak tarlasında yürümek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status