Rüyada bomba görmek

Rüyada bomba görmek, sizi gafil avlamak isteyen düşmanlarınızın kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine yorumlanır. Rüyada bomba atmak, bir müşkülünüzün halli hususunda yakınlarınızdan büyük yardımlar göreceğinize ve saygınlığın artmasına tabir edilir.

Rüyada bomba patladığını görmek, para ve mal kaybına uğrayacağınıza işarettir. Bazen de boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmeye tabir edilir.

Rüyada patlamış bomba görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına yorumlanır.

Rüyada el bombası görmek, bir sır yüzünden aile içinde kavgalara yorumlanır.

Rüyada atom bombası görmek, işlerini birinin emri altında yönetmeye işarettir.

Rüyada bomba satmak, zenginlik içinde bir yaşama yorumlanır.

Rüyada bomba satın almak, sağlığın hafif şekilde bozulacağına yorumlanır.

Rüyada kutu içinde bomba görmek, sıkıntılı günlerin geldiğine tabir edilir.

Rüyada bomba kurcalamak, bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya işarettir.

Rüyada elinde bomba görmek, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere eriştiğinize yorumlanır.

Bomba nedir: Patlayıcı ve yanıcı maddeler ile doldurulmuş, çeşitli büyüklükte, canlı ve cansız hedefleri tahrip etmek için kullanılan patlayıcı savaş aracı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bomba

Rüyada bomba görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status