Rüyada badana yapmak

Rüyada badana yapmak, sorunların aşılması ve rahat bir hayatı işaret eder. Rüyada evine badana yaptırmak, rüya sahibinin imanının sağlam olmasına, dolayısıyla Allah’a yaklaşmasına, badanayı bizzat yapmak ise, rüya sahibinin işlerinin doğru gitmesine ve hayatta emin adımlarla ilerlemesine işaret eder.

Rüyada dış duvarlarını badanaladığını görmek, şöhret ve iyilikle anılmaya işaret eder.

Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılmasına işaret eder.

Rüyada evine badana yaptığını veya yaptırdığını görmek, sıkıntıdan kurtulacağına, eğer memursa daha büyük bir terfi alacağına, tüccarsa kârının artacağına, halktan biri ise hükümetten iyi bir idareye kavuşacağına, işaret eder.

Rüyada odasına renkli bir badana yaptırdığını görmek, sevinecek bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada badana yaparken kireçlerin odasının her tarafına yayıldığını görmek, ummadığı bir yerden büyük bir haber alacağına işaret eder.

Badana sözlük anlamı: Bina duvarlarına fırça veya püskürtme ile sürülen kireç şerbeti veya plastik boya. Eskiden evlerin temizliği kireç badanalarla yapılırdı. Bugün ise kireç badanalar bilhassa büyük şehirlerimizde yerini plastik badana ile duvar kağıtlarına bıraktı. Badana ihtiyaca göre ekseri kıştan çıkışta ilkbaharda senede bir yapılır. Eğer duvarlar kirlenmemişse bu birkaç senede bir tekrarlanır. Binaların dışlarına yapılacak badanalarda ısı önemlidir. Bu bakımdan soğuk havalarda ısının 10 derecenin altında bulunduğu zamanlarda özellikle dış badana yapılmaz.

Rüyada badana yapmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status