Rüyada bavul görmek

Rüyada bavul görmek, mutlaka yolculuğa yorumlanır. Rüyada dolu bavul görmek, pek yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada boş bavul görmek, seyahatinizi herhangi bir engel yüzünden yanda bırakmak zorunda kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada ağzı açık bavul görmek, temiz, iyi haberdir. İçinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur. Bavulun kapalı olması ise içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacağına yorumlanır.

Rüyada elinde bavul sokakta yürüdüğünü görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada bavula eşya koyduğunu görmek, yeni mallara sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada bavul satın aldığını görmek, yakında evleneceğinize yorumlanır.

Rüyada bavuldan eşya çıkararak yerlerine kaldırmak, gitmekte olduğunuz yerde uzun bir zaman kalacağınıza yorumlanır.

Bavul nedir: Yolculukta, içine eşya konulan büyük çanta.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bavul

Rüyada bavul görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status