Rüyada bastonla yürümek

Rüyada bastonla yürümek, karşınıza çıkan engelleri aşacağınıza, zorluklara göğüs gelmeyi sevmeye ve inatçı birisi olmaya, aile içerisinde mutluluğa ve huzurlu bir döneme, her daim tutunacak bir hayalinizin olmasına tabir edilir. Bazen de bastonla yürümek, çalışma yaşantınızda hırslı birisi olduğunuza ve başarıyı elde etmek için elinizden gelen herşeyi yapacağınıza ve bu sayede maddi kazancınızın herzaman üst seviyede olacağına tabir edilir.

Rüyada bastonla yürürken düştüğünü görmek ise, yapacağınız her işi zorlayacağınıza, yılmayacağınıza ve sonunda o işi başaracağınıza tabir edilir.

Bastonla yürümek nedir: Yürürken dayanmaya yarayan ağaç ya da metalden yapılan aracı kullanmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bastonla-yurumek

Rüyada bastonla yürümek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status