Rüyada avcı görmek

Rüyada avcı görmek, hilekâr, yobaz bir insan ile iş görmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Rüyada balık avcısı görmek, rızkını zengin kadınlarla evlenmek yolundan temin eden bir kimse ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada kuş avlamak, tüccar için hileye yorumlanır.

Rüyada vahşi hayvan avcısı görmek, borçlarını tahsil etmeye yorumlanır.

Rüyada temiz giyimli avcı görmek, insanlara bilgi ve beceri öğreten kimseye yorumlanır.

Rüyada avcının avlandığını görmek, yapacağı bir işte sabırlı ve sebatkâr olduğuna yorumlanır.

Rüyada küçük çocuğun ava çıkması, ilim veya sanat öğrenmesine ya da babasının mirasına kavuşacağına yorumlanır.

Avcı nedir: Avlanmayı seven ya da avı kendine iş edinen kimse. Başka hayvanları yakalamakta usta olan (hayvan). Bir şeyi büyük bir istekle izleyen ve bulup ortaya çıkaran, tanıtan kimse.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

avci

Rüyada avcı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status