Rüyada zenci görmek

Rüyada zenci görmek, ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada zenci topluluğu görmek hayatınız boyunca geçiminizi kazanmak için çok çalışmanız gerekeceğine yorumlanır.

Rüyada evinize bir zenci uşak veya hizmetçi aldığınızı görmek, Bekarsanız kısmetiniz çıkarak hemen evleneceğinize veya bir türlü neticelenmeyen işlerinizi büyük bir kolaylıkla halledeceğinize işaret eder.

Rüyada zenciden caz şarkıları dinlediğinizi görmek, hayatınızı gayet neşeli ve her şeye boş veren bir eşle birleştirerek çok mutlu günler yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada güler yüzlü zenci görmek, ani haber müjdeyi işaret eder.

Zenci nedir: Siyah ırktan olan kimse, siyahi. Fellah, arap’

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

zenci

Rüyada zenci görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status