Rüyada yüzük görmek

Rüyada yüzük görmek, iyiye tabir edilir, evli iseniz bir yakınınızdan işinize yarayacak bir hediye alacağınıza, bekar iseniz, yakın bir zamanda seveceğiniz birisi ile tanışacağınıza tabir edilir. Bazen de rüyada yüzük görmek, başarıya ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada taşlı yüzük sipariş etmek, eşinizden veya akrabanızdan kıymetli bir hediye alacağınıza tabir edilir.

Rüyada yüzüğün iki parçaya ayrıldığını görmek, kendi eşi ile arasında anlaşmazlıklar olacağına tabir edilir.

Rüyada iki taşlı yüzük görmek, mala mülke çok düşkün olmaya tabir edilir.

Yüzük nedir: Parmağa geçirilen genellikle metal halka.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yuzuk

Rüyada yüzük görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status