Rüyada yapı görmek

Rüyada yapı görmek, yapıda işçilikle çalıştığınızı görmek, bugünler içinde sevdiklerinizden hayırlı haberler alacağınıza yorumlanır.

Rüyada yapı malzemesi satın almak, ya yeni bir ev alacağınıza veya yeni bir ev yaptıracağınıza yorumlanır.

Rüyada binayı yapılırken görmek, yeni girdiği bir görevde başarılı olmaya, genç bir kimse ise iyi bir evlilik yapmaya, evli ise bir çocuğunun dünyaya gelmesine işaret eder.

Rüyada bir yapı yaptırdığını ve binayı gezdiğinizi görmek, bir arsa satın alarak ev yaptırmak niyetinde olduğunuzu veya bir kooperatife ortak olmak teşebbüsünde bulunduğunuza yorumlanır.

Yapı nedir: Barınmak ya da başka amaçlarla kullanılmak için yapılmış her türlü mimarlık yapıtı, bina; canlı bir varlığın ruh ya da beden özelliklerinin tümü, bünye, strüktür. Yapılmakta olan konut, yol, köprü vb, inşaat; bütünün bir araya getirilişinde uyulan dizge, strüktür. (bir kimse, bir kuruluş vb) yapma, oluşturma, onaya konulma, meydana getirme; öğeleriyle somut bağımlılığı olan bütün.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yapi

Rüyada yapı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status