Rüyada yumurta yemek

Rüyada yumurta yemek, aile içi gerginliklere, keder ve üzüntünün artmasına ve bu rudumdan kurtulmak için çabalamaya tabir edilir. Rüyada taze pişmiş yumurta yemek, kolaylıkla elde edilen rızıka tabir edilir. Rüyada çiğ yumurta yemek, haram mal yemeye veya zina yapmaya, ya da hüzün ve kedere düşmeye tabir edilir.

Rüyada yağda pişmiş yumurta yemek, küçümsenmeyecek bir mirasa konma ihtimali bulunduğuna tabir edilir.

Yumurta yemek nedir: Bir dişinin vücudunda erkek eşeylik gözesiyle dişi eşeylik gözesinin kaynaşmasından oluşan kümes hayvanı yumurtasını yemek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yumurta-yemek

Rüyada yumurta yemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status