Rüyada tarla görmek

Rüyada tarla görmek, karlı işler yapmaya ve hayırlı paralar kazanmaya tabir edilir. Rüyada güzel tarla görmek, eşinin güzelliğine ve rızkının iyi olmasına tabir edilir. Rüyada yeşil ve meyve sebze dolu tarla görmek, bolluk ve berekete tabir edilir. Rüyada kuru veya terk edilmiş bir tarla görmek, fakirliğe ve geçim sıkıntısına tabir edilir.

Rüyada tarla ekmek, emeklerinin karşılığını almaya ve çevrenizdeki insanlardan çok fazla fayda göremye tabir edilir.

Rüyada tarla sulamak, sabır ve gayretlerinizin sonucunda istediğiniz ve çabaladığınız herşeye sahip olacağınıza ve gelir seviyenizin yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada boş tarla görmek, gelecek zamanda elinize gelecek bir kısmet ve paraya tabir edilir.

Rüyada tarla biçmek, çok fazla para getirecek iş veya hazır paraya, eşinizden veya sevgilinizden fayda görmeye tabir edilir.

Rüyada hayvan dolu tarla görmek, özel ve iş hayatınızda birçok güçlüklerle mücadele etmek zorunda kalarak çok yorgun düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada buğday tarlası görmek, zengin olmaya, iyi ve mutlu günlere ve işlerinizin her daim iyi gidip mutlu olacağınıza tabir edilir.

Rüyada arpa tarlası görmek, rızkınızın ve malınızın artacağına tabir edilir.

Rüyada pamuk tarlası görmek, gördüğünüz güne kadar olan durumunuzu beğenmeyerek daha fazla para kazanmak ve gelir seviyenizi yükseltmek için çaba sarfedeceğinize tabir edilir.

Rüyada tütün tarlası görmek, kendinizi rahatlığın ve tembelliğin rehavetine kaptırarak işlerinizi boşlayacağınıza ve mutsuz olacağınıza tabir edilir.

Tarla nedir: Tarıma elverişli olan, sınırlı ve belirli toprak parçası.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tarla

Rüyada tarla görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status