Rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek, mala ve uzun ömre, , güzelliğe ve şerefe işaret eder. Rüyada saçlarının uzadığını görmek uzun ömre, çok mala işaret eder. Rüyada saçının düz veya kıvırcık olduğunu görmek, şerefli ve bahtiyar olur. Saçı kıvırcık iken düzeldiğini gören, eşinden boşanır. Saçı kıvırcık olmayan kimse, saçının kıvırcık olduğunu görürse, bulunduğu durumdan pişmanlık duyacağına iaşret eder.  Küçük çocuk için saç uzun ömürlü olmasına tabir olunur.

Rüyada saçının çoğaldığını görmek, sakalının uzadığını ve bütün saçlarını örüp başında birtakım örükler yaptığını gören kimsenin, borçlarının artacağına işaret eder.

Rüyada saç örmek işleri pürüzsüz yapmaktır. Rüyada kadınların rüyada saçlarını örmesi hayra yorumlanır. Bunların dışında, fakir olan insanların rüyada saç örmesi, işlerinin tükenmemesine yorumlanır. Erkeğin saçını örmesi, mal biriktirme ve onu muhafaza etmeye işaret eder.

Saç kazımak veya yolduğunu görmek, hüzün ve kederin gitmesine yorumlanır. Bazı tabirciler, saç yolmak, rüya sahibinin borcunu zorla ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada saçını gür görmek, kederli kimseler için kederinin artması; sevinçliler için de sevinçlerinin artmasına işaret eder.

Rüyada kadının rüyada saçını siyah görmesi, kocasının onu sevmesi ve kocasının malıyla zengin olmasına işaret eder.

Rüyada saç görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status