Rüyada rüzgar görmek

Rüyada rüzgar görmek, değişiklik, hoşa gidecek yeniliklere tabir edilir. Rüyada hafif rüzgar görmek, yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına tabir edilir. Rüyada sert rüzgar görmek, bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber vermeye tabir edilir. Rüyada sıcak esen rüzgar görmek, insanın değişiklikten rahatsız olacağına tabir edilir.

Rüyada batıdan esen rüzgar görmek, afet ve belalara, fırtına musibete tabir edilir.

Rüyada güneydoğudan esen saba rüzgarı görmek, zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete tabir edilir.

Rüyada muutedil olarak esen rüzgar görmek, hayır ve berekete tabir edilir.

Rüyada yerden toz ve toprak kaldıran rüzgar görmek, savaşa ve kavgaya tabir edilir.

Rüyada yel ve hafif rüzgar görmek, nezle ve baş ağrısı gibi yaygın ve sıradan hastalıklara tabir edilir.

Rüyada gökgürültüsüyle birlikte rüzgar görmek, gücü nisbetinde kahredici olan devlet başkanına tabir edilir.

Rüyada kızılyel rüzgarı görmek, anne ve babaya asi olmaya, halkın ayak takımının harekete geçmesine tabir edilir.

Rüyada hafif rüzgar yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder. Sert rüzgar, bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber verir. Sıcak bir rüzgar insanın değişiklikten rahatsız olacağını bildirir.

Rüyada denizden gelen rüzgar görmek, bolluğa, kişinin hayatı ve koşulları büyük ölçüde değişeceğine tabir edilir.

Rüzgar nedir: Havanın yer değiştirmesinden oluşan esinti, yel.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ruzgar

Rüyada rüzgar görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status