Rüyada rulet oynamak

Rüyada rulet oynamak, hileli iş, para yüzünden sıkıntı, çıkar çatışmasıdır, davranışlarınızda yanlış yapıyor, etrafınızdaki insanları incitiyorsunuza tabir edilir.

Rüyada rulet oynamak, birtakım düşmanlarınız olduğuna, rakipleriniz ve düşmanlarınızla büyük mücadele vermek zorunda kalacağınıza tabir edilir.

Rüyada bir gazinoda ruletle kumar oynamak, başladığınız bir işi tamamlayamadığınız için zarara ugrayacağınıza, eksiklerinizi yerine koymak için başvurduğunuz yerden olumsuz cevap alacağınıza, bundan dolayı zararınızın oldukça büyük olacağına tabir edilir.

Rulet nedir: Bir bilyenin, dönmekte bulunan bir tepside yazılı numaraların biri üzerinde durmasıyla kazananı belirten kumar aracı ve bununla oynanan kumar. Postacıların, terzilerin vb.’nin kullandığı dişli, küçük demir çark.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

rulet-oynamak

Rüyada rulet oynamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status