Rüyada rozet görmek

Rüyada rozet görmek, yakında taşınacağınıza ve yeni arkadaşlar kazanacağınıza tabir edilir. Bazen de rüyada rozet görmek, işle ilgili yeni bir durumla karşılaşacağına ve karar alacağına tabir edilir. Rüyada rozet takmak, kalabalıkta başına ilginç olaylarla karşılaşacana tabir edilir.

Rüyada yakaında rozet olan bir kimse ile konuşmak, bir devlet adamından yakında bir fayda göreceğine tabir edilir. Rüyada kendisine verilen bir rozeti yakasına takmak, büyük bir işe atanacağına tabir edilir.

Rozet nedir: Yakaya takılmak için çeşitli biçimlerde yapılan, bir kuruluşun simgesi sayılacak ufak kağıt ya da metal nesne.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

rozet

Rüyada rozet görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status