Rüyada musluk görmek

Rüyada musluk görmek, eş ve hizmetçi kızla tabir edilir. Rüyada su akan musluk görmek, ummadığınız bir taraftan elinize bir miktar para geçeceğine ve kısmetlerinizin açılacağına tabir edilir. Rüyada suyu kurumuş musluk görmek, gönlünüzü, sebebini tayin edemeyeceğiniz derin bir hüzün dalgasının kaplayacağına ve bunun etkisinden uzun müddet kurtulamayacağınıza tabir edilir.

Rüyada musluktan tatlı su içmek, evlenmeya veya kısmete tabir edilir. Rüyada musluktan acı veya tuzlu su içmek, zinaya tabir edilir. Rüyada bozuk musluk görmek, eşiyle aralarının açılacağına, yalnızlığa tabir edilir.

Musluk nedir: Takılmış bulunduğu boru ya da kabın içindeki akışkanı, istenildiğinde akıtabilecek bir düzende yapılmış açılır kapanır aygıt. El yıkamaya yarayan yer, lavabo. Kırlarda hayır sahiplerinin yaptırdığı su depoları, su küpleri.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

musluk

Rüyada musluk görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status